En Beğenilen Temizlik Oyunları Ve daha Fazlası Bu Portalda

Temizlik Oyunları, Ev Temizlik oyunu oyna > Dikiş Nakış

Ayı Teddy Dikiş Dikme
Ayı Teddy Dikiş Dikme
Dikiş dikmeyi seviyorsanız bu oyunu mutlaka oynamalısınız. Oyunumuza play tuşunu tıklayarak başlayabilirsiniz. Daha sonra karşınıza bilgilendirici yazılar çıkacaktır. bu yazıları okuyup ileri işaretini tıklamalısınız. Sonraki bölümde ise hangi hayvanın üzerinde dikiş yapacağınıza karar vermelisiniz. Son olarak ayı tedinin dediklerini yerine getirip dikiş bölümünü bitirebilirsiniz. Son yapılacak şey ise hayvanınızı süslemektir. Oyunu bitirmek için hayvanınızın tasmasını çizip oyunu sonlandırabilirsiniz. Hadi yeteneğinizi gösterin.
(Oynanma: 3,602)
Elit Terzi Salonu
Elit Terzi Salonu
Temizlik oyunları sitemizin dikiş nakış oyunları kategorisinden çok güzel bir oyun sizlerle. Bu oyunumuzda yapmanız gerekenler çok basit ancak sizin de biraz becerikli olmanız şart. Oyunda elit insanlara özel elbiseler diken bir bayan terzihanesinde çalışacaksınız. Terziye gelen bayanların önce ölçülerini alın daha sonra da istedikleri kumaşı ve kumaşa uygun renkteki ipliği alıp elbise dikme makinesine gidip elbiseyi dikip müşteriye verin. Deneme kabininde elbisesini giydirin. Daha sonra ücretinizi alıp yeni müşterilerle ilgilenin. Acele etmeniz daha çok para kazanmanızı sağlayacak. Kolay gelsin.
(Oynanma: 2,202)
Marifetli Terzi
Marifetli Terzi
Marifetli Terzi. Bu güzelim oyunda terzi dükkânı işletiyorsunuz. Gelen müşterilerinin ne istediklerini öğrendikten sonra boyunun ölçüsünü alarak hemen o dakikada dikerek üstüne deneyecek ve ardından kasaya giderek paranızı alacaksınız. İlk etapta size hangi malzeme ve neleri kullanmanız gerektiğini gösteriyor lakin bunu ilerleyen seviyelerde yapamayacak o yüzden hafızanıza bütün işlemleri kaydetmeniz gereklidir. Bu zorlu mücadelede geçilen günler sonrasında müşteri ve ürün sayısı çoğalacaktır. Kazandığınız paralarla yeni dikiş malzemeleri vb. gibi ürünler satın alarak sizde kendinizi geliştireceksiniz. İyi eğlenceler diliyorum.
(Oynanma: 2,431)
Oyuncak Dikim Evi
Oyuncak Dikim Evi
Temizlik oyunlari.net.tr oyun sitesine hoş geldiniz. Sevgili çocuklar her gün sizlere çok farklı güzel oyunlar sunmaya devam ediyoruz. Bu oyunumuzda da oyuncak diken bir dikiş nakış dükkanında çalışacaksınız. Buradaki amacınız çocukları zararlı plastik oyuncaklardan kurtarıp doğal ve sağlıklı oyuncaklarla oynamalarını sağlamaktır. İlk olarak kumaşı seçin. Daha sonra da makasla kesik çizgilerle belirtilen yerde kumaşı kesip çıkarın. Ardında içine pamuk koyup dikin. En sonda da ince işlerini yaparak oyuncağı artık rafa koyup satışa hazır hale getireceksiniz. Tüm işleri ok işaretini takip ederek kolaylıkla yapabilirsiniz. İyi eğlenceler.
(Oynanma: 1,885)
Tavşan Bebek Dikimi
Tavşan Bebek Dikimi
Temizlik oyunları sitemizden terzicilik oynamak isteyenlerin beğenerek oynayacakları bir oyunla karşınızdayız. Bu oyunumuzda çok eğlenceli zaman geçireceksiniz. Oyunumuzu açmak için önce resmin altındaki oyunu oyna butonuna basarak oyunu bilgisayarınıza yükleyin. Daha sonra da playı tıklayıp oyunu açın. Oyunda kendi zevkinize göre bir oyuncak tavşan dikeceksiniz. Önce ana kumaşı seçin. Ardında tavşan resmini çizin, çizdiğiniz resmi makasla kesip çıkarın. İçine pamuk doldurup dikin. En sonda ince işlerini de yapıp ekranın sol tarafındaki kıyafetlerle giydirin. Kolay gelsin.
(Oynanma: 2,426)